Név:  Jelszó:        Elfelejtett jelszó? Név?   |   Fiók létrehozása
Szabadszállás és Vidéke Takarékszövetkezet PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Administrator   
2009. január 29. csütörtök, 14:05

A Szabadszállás és Vidéke Takarékszövetkezet létesítésének gondolatát városunk mezőgazdasági dolgozói vetették fel.

Az alapító okirat aláírására 1957. 11. 24-én került sor, taglétszám 100 fő volt.

 

Takarékszövetkezetünk Szabadszállás székhellyel 4 kirendeltséget működtet.

 

Kirendeltségek:

                        6080 Szabadszállás, Kálvin tér 2.                                 tel: 76-558-144

                        6089 Tass, Széchenyi krt. 75.                         tel: 76-536-220

                        6090 Kunszentmiklós, Kálvin tér 11.               tel: 76.550-115

                        6086 Szalkszentmárton, Néphadsereg utca 62.              tel: 76-358-572

 

Takarékszövetkezetünk a Pénzügyi Szervezetek Állami Felügyeletének engedélye alapján végzi tevékenységét, annak rendszeres ellenőrzése mellett. 

 

Az elmúlt időszak fejlődése dinamikus volt, mára takarékszövetkezetünk mérleg főösszege meghaladja a 4,2 milliárd forintot. A szövetkezet folyamatosan bővíti szolgáltatásait, ügyfél körét.

 

A vállalkozói és lakossági betétgyűjtésen, számlavezetésen, hitelezésen túl további szolgáltatásaink:

-         bankgarancia nyújtás,

-         biztosítások kötése,

-         számla faktorálás,

-         nemzetközi bankkártya forgalmazás és elfogadás Takarékbank Zrt-n keresztül,

-         Széchenyi kártya forgalmazás,

-         Gazda kártya forgalmazás.

 

Kirendeltségeink online kapcsolatban állnak egymással, így ügyfeleink bármely fiókban elérhetik szolgáltatásainkat, számlájukon forgalmazhatnak.

Takarékszövetkezet az egyetlen olyan pénzintézet, amely helyi érdekeltségekkel rendelkezik magyar tagjai által.

Betéteseink pénzének védelmét biztosítja.

-         a takarékszövetkezet saját vagyona,

-         az Országos Betétbiztosítási Alap (OBA) személyenként 13 millió Ft-ig.

 

Motivációnk, hogy az Ön takarékszövetkezetünkbe vetett bizalma és munkatársaink emberi, szakmai és üzleti tisztessége egymásra találjon, s a jövőben hosszú éveken és generáción át, szolgáltathassunk Önnek és gyermekeinek.

 

http://szabadszallasitakarek.hu

 

 

 

TAKARÉKSZÖVETKEZET IGAZGATÓSÁGA

 

 

 

 

Hirdetések

Hírlevél

 Feliratkozás hírlevelekre
Gazdasági hírekBanki Hírek
Szövetkezeti hírekTksz Hírek
Kiemelt partnerekTakarékszövetkezetek
takarék,takarékszövetkezet,kisbank,tksz,hitelszövetkezet,A Bóly és Vidéke Takarékszövetkezet Takarék takszov,siker egyik legfontosabb feltétele a korszerű termékeken túl, hogy amunkatársak a Takarékszövetkezet Takarék valamennyi ügyfelét személyre szóló,takarék,takarékszövetkezet,kisbank,tksz,hitelszövetkezet,barátságos kiszolgálásban részesítik és azzal várják a leendőügyfeleket is.takarék,takarékszövetkezet,kisbank,tksz,hitelszövetkezet,A Szabadszállás és Vidéke Takarékszövetkezet létesítésének gondolatát városunk mezőgazdasági dolgozói vetették fel.Takarékszövetkezetünk Takarék Szabadszállás székhellyel 4 kirendeltséget működtet.Takarékszövetkezetünk a Pénzügyi Szervezetek Állami Felügyeletének engedélye alapján végzi tevékenységét, annak rendszeres ellenőrzése mellett. Takarék   Az elmúlt időszak fejlődése dinamikus volt, mára takarékszövetkezetünk mérleg főösszege meghaladja a 4,2 milliárd forintot. A takarék,takarékszövetkezet,kisbank,tksz,hitelszövetkezet,szövetkezet folyamatosan bővíti szolgáltatásait, ügyfél körét.A vállalkozói és lakossági betétgyűjtésen, számlavezetésen, hitelezésen túl további szolgáltatásaink: Takarék bankgarancia nyújtás, Takarék biztosítások kötése, Takarék számla faktorálás, nemzetközi Takarék bankkártya forgalmazás és elfogadás Takarékbank Zrt-n keresztül, Széchenyi kártya forgalmazás, Gazda kártya forgalmazás.Kirendeltségeink online kapcsolatban állnak egymással,takarék,takarékszövetkezet,kisbank,tksz,hitelszövetkezet, így ügyfeleink bármely fiókban elérhetik szolgáltatásainkat, Takarék számlájukon forgalmazhatnak.Takarékszövetkezet az egyetlen olyan pénzintézet, amely helyi érdekeltségekkel rendelkezik magyar tagjai által.takarék,takarékszövetkezet,kisbank,tksz,hitelszövetkezet,a takarékszövetkezet saját vagyona,Motivációnk, hogy az Ön takarékszövetkezetünkbe vetett bizalma és munkatársaink emberi, szakmai és üzleti tisztessége egymásra találjon, s a jövőben hosszú éveken és generáción át, szolgáltathassunk Önnek és gyermekeinek.A Kiskunfélegyházi Takarékszövetkezet volt 1975-ben az első városi takarékszövetkezet, mely alapvetően azzal a céllal jött létre, hogy nagyobb településen is megszerezze a létjogosultságot a lakossági pénzügyi szolgáltatások terén. Takarékszövetkezetünk 4 kirendeltséget működtet Kiskunfélegyháza, Kunszállás, Városföld és Kecskemét székhelyekkel.Takarékszövetkezetünk, takarékszövetkezetünk tagja az Országos Takarékszövetkezeti Intézményvédelmi Alapnak (OTIVA)takarék,takarékszövetkezet,kisbank,tksz,hitelszövetkezet, Tudjuk, hogy egy Takarék pénzintézet legnagyobb kincse: ügyfeleinek ragaszkodása és megbecsülése, ezért egyre szélesedő Takarék banki kínálatunkat ügyfeleink igényeinek megfelelően folyamatosan bővítjük, üzletpolitikánkat a közvetlen kapcsolatokra épülő szövetkezeti jelleget tükröző ügyfélközpontúság határozza meg. Szolgáltatásaink színvonalát folyamatosan javítjuk, hogy ügyfeleink érezzék, értük dolgozunk.TAKARÉKSZÖVETKEZET IGAZGATÓSÁGA takarék,takarékszövetkezet,kisbank,tksz,hitelszövetkezet,